Testovací místo ve Studentském domě v Kampusu Dejvice

Od 22. 3. 2021 mohou zaměstnanci a studenti ČVUT, včetně zahraničních studentů, využít ve Studentském domě v Dejvicích nově vzniklé testovací místo jako druhou možnou formu testování paralelně se samotestovacím systémem. Testování ve Studentském domě bude probíhat každé pondělí a úterý od 8.00 do 14.00 hodin do odvolání. Kapacita testovacího místa je taková, že prozatím není nutný rezervační systém. Odběr je jednoduchý a bezbolestný. Je hrazen zdravotní pojišťovnou.

Vstup je vstupem přes terasu do Menzy, poté v hale doprava a nahoru do prvního patra - všude jsou ukazatele. Mějte u sebe kartičku zdravotní pojišťovny a identifikační průkaz zaměstnance/studenta. Potvrzení o provedeném testu vám bude vystaveno na požádání, v případě pozitivity budete samozřejmě kontaktováni pro další postup.

Za obsah této stránky zodpovídá: Ing. arch. Kateřina Rottová, Ph.D.