Hýbejte se s Teribearem

Staňte se součástí týmu ČVUT v Praze a podpořte děti, které měly v životě méně štěstí. Do konce srpna se můžete registrovat do týmu ČVUT pod kódem PGQN9U a poté 16. září společně sbírat pěšky, během nebo na kole kilometry pro znevýhodněné děti.

Hýbejte se s TERIBEAREM aneb Prima pohyb s medvědem je virtuální verzí sportovně – charitativního happeningu pořádaného Nadací Terezy Maxové dětem, jehož výtěžek adresně pomáhá opuštěným a znevýhodněným dětem.

Kdy?

Start 16. září 2021 v 10:00 hod

Kde?

Kdekoliv pomocí sportovní aplikace Strava

Jak?

Virtuálně pomocí sportovní aplikace Strava. Nejen chůzí či během, ale NOVĚ i na kole či elektrokole!

Jak a do kdy se registrovat?

Již nyní až do konce srpna se můžete registrovat na webu akce do týmu pod kódem PGQN9U a společně „sbírat“ pěšky, během nebo na kole kilometry pro znevýhodněné děti. Stejně jako minulý rok můžete běhat, chodit a jezdit kdekoliv a své kilometry zaznamenávat pomocí aplikace Strava, kterou si „spárujete“ s registrací na webu. Registrace je platná jakmile uhradíte registrační poplatek ve výši 200 Kč.

Za obsah této stránky zodpovídá: Ing. arch. Kateřina Rottová, Ph.D.