Čeština pro cizince – zkoušky a kurzy

Zveřejňujeme aktuální informace o zkouškách z češtiny B1 a B2 a kurzech pro cizince.

ČEŠTINA PRO CIZINCE - zkoušky a kurzy aktuálně

Nejbližší termíny zkoušek B1 a B2:

• čtvrtek 4.7.2024 v 15.00, učebna 202 na FA ČVUT.   Uzávěrka přihlášek na tento termín je ve středu 3.7. ve 12.00 hod.

• čtvrtek 11.7.2024 v 15.00, učebna 202 na FA ČVUT.   Uzávěrka přihlášek na tento termín je ve středu 10.7. ve 12.00 hod.

• čtvrtek 29.8.2024 v 15.00, učebna 202 na FA ČVUT.  Uzávěrka přihlášek na tento termín je ve středu   28.8. ve 12.00 hod.

Zájemci a zájemkyně o vykonání zkoušky vyplní níže uvedený přihlašovací formulář a pošlou emailem na adresu valentova@fa.cvut.cz. Poté obdrží potvrzovací e-mail s dalšími instrukcemi.

Zkoušíme kontaktně v učebnách budovy FA.

Adepti a adeptky z jiných vysokých škol včetně ostatních fakult ČVUT zkoušíme příležitostně, pokud máme volné kapacity.

Výjimkami jsou FEL ČVUT v Praze, FA VUT v Brně a FIT VUT v Brně, které si své uchazeče zkouší samy.

Máte-li zájem o některou z těchto škol, kontaktujte rovnou jejich katedru jazyků anebo studijní oddělení a postupujte podle jejich instrukcí.

Důležité dokumenty:

KURZY ČEŠTINY B1 a B2 - přihlášky online

Zde se můžete na kurzy přihlásit:

čeština pro cizince

Kurzy jsou určeny uchazečům, stávajícím studentům i široké veřejnosti.

Za obsah této stránky zodpovídá: PhDr. Kateřina Valentová