Vyhlášení interní soutěže v rámci Institucionálního plánu ČVUT pro rok 2023

V rámci Institucionálního plánu ČVUT na rok 2023 je vyhlášena vnitřní soutěž na podporu rozvojových projektů mladých týmů (RPMT) na Fakultě architektury ČVUT.

Soutěž, která nahrazuje podporu v rámci FRVŠ, se vyhlašuje pro tyto tematické okruhy:

• Podpora pedagogické práce akademických a pedagogických pracovníků, profilace a inovace studijních programů na úrovni předmětů/kurzů.

Projekt může být realizován v období od 5. 2. 2023 do 30. 11. 2023.  Ukončení projektu 15. 12. 2023.

Žádost se zasílá nejpozději do 5. 1. 2023 do 8.00 hod. na oddělení rozvoje FA na e-mail soutez.ip@fa.cvut.cz

Soutěž bude dotována částkou 1062 tis. Kč

Na individuální projekt je doporučená částka do 200 tis. Kč a na týmový projekt poskytne fakulta doporučenou částku odpovídající násobku počtu řešitelů a spoluřešitelů.

Další podrobnosti a formulář žádosti najdete níže ke stažení.

Podpořené projekty budou do 7. 2. 2023 zveřejněny Rektorátem ČVUT a úspěšným žadatelům budou e-mailem na adresu uvedenou v žádosti zaslány informace o udělené podpoře a dalším postupu.

Za obsah této stránky zodpovídá: Ing. arch. Kateřina Rottová, Ph.D.