Výsledky druhého kola Akademické soutěže FA 2023

Ve druhém kole Akademické soutěže FA ČVUT na podporu umělecké, tvůrčí a publikační činnosti v roce 2023 bylo z patnácti podaných žádostí podpořeno jedenáct žadatelů a rozděleno bylo 318 tisíc Kč.

Soutěž pro žadatele z řad akademických pracovníků a studentů FA vyhlašuje děkan a je financovaná z Fondu umělecké činnosti (FUČ). Jejím cílem je systémová podpora umělecké, tvůrčí a publikační činnosti akademických pracovníků a studentů všech stupňů studia na FA.

Mezi aktuálně podpořenými projekty jsou výstavy, workshopy, konference, překlady a desig-build projekty našich akademických pracovníků a studentů a studentek. Jednotlivé podpořené i nepodpořené projekty s komentáři naleznete na stránkách Akademické soutěže.

O udělení podpory rozhodla na konci června Ediční rada FA ČVUT ve složení: Dalibor Hlaváček, Petr Vorlík, Jan Calta, Petr Kratochvíl, Klára Pučerová, Jan Jakub Tesař, Irena Šestáková, Jakub Vorel a Henrieta Nezpěváková.

Za obsah této stránky zodpovídá: Ing. arch. Kateřina Rottová, Ph.D.