Publikace

Případová studie: Čelákovice - Rekonstrukce objektu bývalé školy v Sedlčánkách, podnět investičního záměru

JUDr. PhDr. Jiří Plos, Mgr. Tomáš Vácha

Cílem studie bylo poskytnout městu Čelákovice podklad pro přípravu konkrétního investičního záměru a získat zpětnou vazbu pro vyvíjenou metodiku. Na studii se podíleli zástupci všech klíčových oborů – architekti, ekonomové, energetici, právníci a sociální vědci. Předmětem ověřování byla iniciační fáze stavebního procesu – tzv. podnět investičního záměru. Studie obsahuje zpracování podnětu investičního záměru rekonstrukce objektu bývalé školy v Sedlčánkách. Důraz byl kladen na mapování potřeb obyvatel města, neziskových organizací a občanských iniciativ a na technické a provozní možnosti objektu. Závěry studie poskytují podklad pro rozhodování o dalším osudu budovy.