Kurz urbánní ekonomie

Kurz cílí na studenty architektury a urbanismu a odborníky v oblasti plánování, kteří si chtějí rozšířit znalosti v oblasti ekonomie měst a aplikované ekonomické analýzy prostorových dat. Kurz má rozsah přibližně 20 hodin výuky rozložené do dvou bloků po 3 dnech a skládá se z přednášek, praktických seminářů, diskuze, individuální konzultace a dvou neformálních večerních setkání. Přednášky jsou doplněny o praktické cvičení s open source statistickým softwarem R.

Přednášejícím kurzu je Ing. arch. Lukáš Makovský, M.A., Ph.D., který v současnosti působí na Ústavu nemovitostí a plánování na University of Reading. Lukáš Makovský je absolventem FA ČVUT a aplikované ekonomie na CERGE-EI, působil rovněž na IPR Praha a Deloitte ČR.

Termín konání kurzu:

1. blok: Pá 1.11 - Ne 3.11

2. blok: Pá 8.11 - Ne 10.11. Počet účastníků 20-25.

Místo:

Budova Fakulty architektury ČVUT v Praze, Thákurova 9, 166 34

Organizátor:

Ústav prostorového plánování FA ČVUT

Kontaktní osoba:

Jakub Vorel

Jazyk:

Vstupní požadavky:

Žádné

Kurzovné:

2000 Kč

Další informace naleznete v prospektu ZDE.

Pokud Vás nabídka kurzu oslovila, neváhejte se nezávazně registrovat zde. Předběžná registrace je otevřena do 30. 6.

Za obsah této stránky zodpovídá: doc. Ing. arch. Jakub Vorel, Ph.D.