Lidé

Ing. Yossi Zachar

Doktorand

Yossi Zachar je absolventem Prostorového plánování na Slovenské technické univerzitě v Bratislavě a Prostorového plánování na České zemědělské univerzitě v Praze. Má zkušenosti s analýzou velkých datových souborů jako jsou dopravní modely nebo mobilní data o pohybu v Excelu a Gisu, jejich propojení a zobrazení v nástrojích jako jsou ArcGis nebo Power Bi. Má také zkušenosti s automatizačními nástroji. Zajímá se o dopravu a městské plánování, udržitelný rozvoj a smart cities. Podílel se na nejenom českých dopravních generelech, plánech udržitelné mobility nebo na Pražské strategii aktivní mobility (2022), jejímž cílem bylo zvýšit povědomí o ekologičtějších prvcích dopravy a podpořit jejich využití nejenom rekreačně.

Za obsah této stránky zodpovídá: doc. Ing. arch. Jakub Vorel, Ph.D.