Výzkumné projekty

Týden vědy a výzkumu III

Konference nových doktorandů, konference starších doktorandů a výstava posterů v oborech architektura, výstavba, urbanismus a prostorové plánování. Konference se koná každoročně. Týden vědy a výzkumu doktorandů Fakulty architektury ČVUT soustřeďuje několik aktivit, které do roku 2012 probíhaly rozptýleně v rámci celého akademického roku. Jeho cílem je zvýšit kvalitu vědy a výzkumu na Fakultě architektury ČVUT a přispět k popularizaci vědy a výzkumu mezi studenty nižších stupňů studia. Kolokvium starších doktorandů a kolokvium nových doktorandů umožní porovnání a zhodnocení výsledků výzkumu a tvorby studentů doktorského studia mezi sebou. Kolokvia doprovází výstava posterů všech zúčastněných doktorandů. V době Týdne vědy a výzkumu a výstavy posterů jsou naplánovány také obhajoby disertačních prací a státní doktorské zkoušky letního semestru. Na všechny výše uvedené akce je pozvaná i odborná veřejnost prostřednictvím webových stránek Fakulty architektury ČVUT a České komory architektů. Prezentované příspěvky a postery budou publikovány na doprovodné webové aplikaci. Konference proběhne ve třech základních sekcích: 1/ konference starších doktorandů 2/ konference nových doktorandů 3/ výstava posterů Termíny: Termín pro zaslání přihlášek: 17.4.2014 Termín konání konferencí: 15. 5. 2014 a 22. 5. 2014 Termín konání výstavy posterů: 15.5. až 20.6.2014, výstava posterů bude pokračovat až do 20. 6. 2013, pokud bude výstavní prostor volný.