Výzkumné projekty

Týden vědy a výzkumu / 2

Konference starších doktorandů, konference nových doktorandů a výstava posterů v oborech architektura, výstavba, urbanismus a prostorové plánování. Týden vědy a výzkumu doktorandů Fakulty architektury ČVUT soustřeďuje několik aktivit, které doposud probíhaly rozptýleně v rámci celého akademického roku. V roce 2012 proběhl jeho 1. ročník. Jeho cílem je zvýšit kvalitu vědy a výzkumu na Fakultě architektury ČVUT. Konference starších doktorandů a konference nových doktorandů umožní porovnání a zhodnocení výsledků výzkumu a tvorby studentů doktorského studia mezi sebou. Konference doprovází výstava posterů všech zúčastněných doktorandů. Prezentované příspěvky a postery budou publikovány na doprovodné webové aplikaci. V době Týdne vědy a výzkumu probíhají též obhajoby disertačních prací a státní závěrečné zkoušky letního semestru. Na všechny výše uvedené akce je pozvaná i odborná veřejnost, prostřednictvím webových stránek Fakulty architektury ČVUT.