Lidé

Ing. Zuzana Vyoralová, Ph.D.

Vzdělání

2014 ČVUT v Praze, Fakulta architektury, studijní program: Stavební inženýrství, studijní obor: ??Ph.D.
1982-1986 ČVUT, fakulta Stavební, obor Pozemní stavitelství se zaměřením na Technická zařízení budov

Profesní aktivity

• člen komise pro přijímací řízení na doktorské studium
  • člen komise pro státní doktorskou zkoušku
  • člen komise pro obhajobu disertační práce
  • přednášející v Programech Celoživotního vzdělávání ( METROSTAV, SKANSKA )
  • spolupracovník ČKAIT ( poradenská centra veletrhů FOR ARCH, Střechy Praha, Stavební veletrh Brno, vyžádané přednášky

Vědeckovýzkumná a tvůrčí činnost

Problematika umělého a sdruženého osvětlení je jedním z témat, kterými se zabývám při své vědecké činnosti v návaznosti na vnitřní interiér, jeho barevnost, vybavení, členitost je jedním z témat mého vědeckého výzkumu. Aktivně spolupracuji a konzultuji s firmami zabývajícími se návrhy umělého osvětlení ( APROLUX ).

Dalším mým tématem zájmu je návrh energeticko – ekonomicky výhodného objektu, případně území, kterého je dosaženo volbou vhodné konstrukce a návrhem odpovídajících vnitřních technologických systémů ( nejen obnovitelných ).

Za obsah této stránky zodpovídá: doc. Ing. Daniela Bošová, Ph.D.