Lidé

Ing. Jiří Skácilík, Ph.D.

Odborný asistent

Autoři
Dolanský, T. - Skácilík, J. - Štronerová, J., - Dolanská, M.
Publikováno v
In: Proceedings of the 23rd CIPA Symposium. Praha: ČVUT, Fakulta stavební, Katedra mapování a kartografie, 2011, pp. 356-358. ČVUT FSv, k153. ISBN 978-80-01-04885-6. Available from: dev.cipa.icomos.org/fileadmin/template/doc/PRAGUE/163.pdf
Anotace
Český Krumlov is one of the most significant Czech cultural sites on UNESCOs list of world heritage sites. With the extensive project of the NGO KRAJINAK in cooperation with University of South Bohemia and Faculty of Civil Engineering, CTU in Prague, there is a complete 3D model being created of the historic city centre. The 3D model will be used mainly for professional planning, preservation of historical monuments, evaluation of development activities in the city centre and for detailed archaeological research.
Skácilík, J.
Publikováno v
In: CEMVRC. Praha: Czech Technical University in Prague, 2005. p. 95-100. ISBN 80-01-03232-9.
Multimédia,virtuální realita
Autoři
Skácilík, J. ed. - Hamata, V. ed., - Dvořák, J. ed.
Publikováno v
Praha, 2005-06-08/2005-06-10. Praha: Czech Technical University in Prague, 2005. ISBN 80-01-03232-9.
Sborník
Autoři
Skácilík, J. - Hamata, V., - Dvořák, J.
Anotace
Podpora výuky architektonické tvorby pomocí médií a virtuální reality
Autoři
Pospíšil, J. - Šenberger, T. - Kraus, P. - Chalupa, M. - Turek, J. - Bartík, R. - Smitka, D. - Hanus, R. - Vaněk, P. - Fischer, M. - Krausová, M. - Mezera, P. - Křemen, J. - Dvořák, V. - Dufek, L. - Nesměrák, M. - Hamata, V. - Skácilík, J. - Kasík, M. - Tencar, J. - et al.
Publikováno v
[Research Report] Praha: České vysoké učení technické v Praze, Fakulta architektury, 2003. Report no. 5.
Anotace
Jde o výzkum a jeho aplicaci v oblastech vlastního navrhování staveb, kdy metody modelování jsou základním prostředkem v procesu architektonické tvorby, od abstraktních a konceptuálních modelů až po discipliny tvorby finálních, technologických či experimentálních. Fyzické podání je porovnáváno s vizuální simulací.
Autoři
Křemen, J. - Dvořák, V. - Mezera, P. - Nesměrák, M. - Dufek, L. - Skácilík, J., - Hamata, V.
Publikováno v
[Research Report] Praha: České vysoké učení technické v Praze, Fakulta stavební, 2002. Report no. MSM - 21-000-00-28.
Modelové projektování
Autoři
Pospíšil, J. - Šenberger, T. - Turek, J. - Kraus, P. - Chalupa, M. - Bartík, R. - Kostohryz, B. - Smitka, D. - Fischer, M. - Vaněk, P. - Hanus, R. - Mezera, P. - Křemen, J. - Dvořák, V. - Dufek, L. - Nesměrák, M. - Skácilík, J. - Vondrušková, P. - Kasík, M., - Hamata, V.
Publikováno v
[Research Report] Praha: České vysoké učení technické v Praze, Fakulta architektury, 2001. Report no. 3.
Anotace
Jde o výzkum a jeho aplikaci v oblastech vlastního navrhování staveb, kdy metody modelování jsou základním prostředkem v procesu architektonické tvorby, od abstraktních a konceptuálních modelů až po discipliny tvorby finálních, technologických či experimentálních. Fyzické podání je porovnáváno s vizuální simulací.

Za obsah této stránky zodpovídá: doc. Ing. arch. Dana Matějovská, Ph.D.