Lidé

prof. Ing. Vladimír Kočí, Ph.D., MBA

Vladimír Kočí se ve své odborné činnosti věnuje problematice produktové ekologie, udržitelnosti a ekodesignu. Základním nástrojem jeho analytické práce je metoda posuzování životního cyklu LCA. Kromě FA ČVUT přednáší na VŠCHT Praha, na Přírodovědecké fakultě UK a na Vysoké škole umělecko-průmyslové. Vypracoval několik desítek studií LCA pro komerční i nekomerční subjekty. V letech 2014–2022 zastával funkci děkana Fakulty technologie ochrany prostředí VŠCHT Praha. V současné době působí jako vedoucí Ústavu udržitelnosti a produktové ekologie VŠCHT Praha. Je řešitelem několika výzkumných projektů zaměřených na LCA. Působí jako nezávislý posuzovatel studií LCA a EPD pro The International EPD System®.

Za obsah této stránky zodpovídá: prof. ak. soch. Marian Karel